Офсетний друк — найпоширеніший тип друку рекламної та іншої поліграфічної продукції.Цей тип друку об'єднує у собі якість та доступність, у потівнянні з іншими видами, а також швидкість при великких тиражах.

Значним плюсом офсетного друку є необмеженість оригіналмакетування, що дозволяє втілити у життя практично будь-який задум дизайнера (клієнта).Незначним мінусом офсетного друку можна вважати — неможливість економічно вигідного друку малих тиражів, доприкладу 500 візиток вигідніше надрукувати цифровим методом (оперативна поліграфія).

Основними перевагами офсетного друку є:

  • Висока якість передачі кольорів — в порівнянні з іншими типами друку офсентий опереджає усіх своєю яскравість та можливістю друку не тільки в стандантних кольорових профілях (CMYK) алей застосуванням додаткових кольорів з різноманітних палітр. Також можливий друк не тільки на звичних нам, картоні та папері, алей на поліетилені, пластику тощо.
  • Маштабні тиражі у незначні строки — При тиражі в більш ніж 10000шт. офсетний друк стає королем, оскільки швидкість для йього основний “коник” який став його візитною карткою.
  • Чим більше замовляєш, тим менше платиш — так це про офсетний друк, оскільки з кожним відбитком вартість розхідних матеріалів, які потрібні на додрукарську підготовку зменшують свою вартість бо множаться на кількість надрукованого матеріалу.

Адреса

Друкарка
76000, Україна
Івано-Франківськ
вул. Марійки Підгірянки, 14а

Телефон

+38 (099) 266 55 80

+38 (068) 901 09 88

Електронна адреса

drukarka.com.ua@gmail.com