Друкуючи альбом, ви зберігаєте найцінніші моменти свого життя і в будь-який моменти можете повернутись до них. Часи альбомів з пластиковими вкладками, вклеїними фотографіями вже давно минули.

Настав час альбомів новго покоління:

  • PrintBook – справжня випускна фотокнига, яка приємно здивує своєю ціною та якість. Друк здійснюється цифровим методом на крейдованому папері з щільність не менше 170г/м2. Ви самі визначаєте що буде у Вас на обкладинці та всередині, ексклюзивна фотокнига за доступною ціною.
  • BamBook – якісний цифровий друк на крейдованому папері з розворотом на 180 градусів не залишить клієнта байдужим. Ще одна вагома перевага BamBook-ків, це можливість створення аж до 40 розворотів в одній книзі.
  • SlimBook — все що ви бачили у класичній фотокнизі та за ціною поліграфічної, так ми зробили це для вас. Можливість створення від 3 до 40 розворотів з розгортанням блоку на 180 градусів. Матеріал що використовується для друку дозволяє його полегшити як по вазі так і по ціні.
  • PhotoBook - якісний пластик або терпокартон не залишить Вас байдужим. Товщина та якісна обкладинка придасть солідності найдорогоціннішим моментам вашого життя. Спарвжня класика за помірною ціною.
  • Планшет - швидкість, доступність кожному, це все про планшет.

Адреса

Друкарка
76000, Україна
Івано-Франківськ
вул. Марійки Підгірянки, 14а

Телефон

+38 (099) 266 55 80

+38 (068) 901 09 88

Електронна адреса

drukarka.com.ua@gmail.com